Series
Ratings
80
Dear HeavenRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 2.0- LA ArirangRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 2.5- IslandRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 2.5
SnowmanRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 2.5- Three FriendsRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.5