Series
Ratings
19
Winter SonataRated ★ 4.0
Merry Go RoundRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Rainbow RomanceRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0