Movies
Ratings
594
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
It Could Happen to YouRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The StudentRated ★ 3.5
Raising ArizonaRated ★ 3.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Mary PoppinsRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0- Vaya con DiosRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.5
Dark CityRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5