Titles you rated
MandalaRated ★ 3.0
Deep Blue NightRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 2.5
The Age of SuccessRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
GagmanRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The Squid and the WhaleRated ★ 3.0
UndineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Jules and JimRated ★ 3.0