Titles you rated
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Taking WoodstockRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0