Titles you rated
Bird BoxRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
A Perfect DayRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0