Movies
Ratings
519
DavidRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Shark Side of the MoonRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0
The King of KingsRated ★ 4.5
FlowRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
DangalRated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0