Movies
Ratings
612
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5
AfterRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
The High NoteRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0