Series
Ratings
16
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5