Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5