Movies
Ratings
789
FrankensteinRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
The Animal KingdomRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 1.5
The FallRated ★ 5.0
Civil WarRated ★ 4.0
Wicked Little LettersRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 1.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5