Series
Ratings
227
The Art of SarahRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.5
Gen V Season 1Rated ★ 4.5
ReacherRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5