Series
Ratings
208
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.5
NisemonogatariRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
KaosRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- VictoriousRated ★ 4.0
- VictoriousRated ★ 4.0
- VictoriousRated ★ 4.0
VictoriousRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5