Movies
Ratings
338
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0