Movies
Ratings
456
Project Hail MaryRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0