Movies
Ratings
95
AssassinationRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
ViceRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 5.0
Loving PabloRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight Diner 2Rated ★ 5.0
Ode to the GooseRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Close-KnitRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0