Movies
Ratings
58
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
JumperRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Hurricane HeistRated ★ 3.5