Movies
Ratings
599
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
SnatchRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0