Titles you rated
PhoenixRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 1.0
HouseRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0