Series
Ratings
39
The Innocent ManRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
School 4Rated ★ 3.0- School 3Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5- School 2Rated ★ 3.0
- School Season 1Rated ★ 3.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0