Titles you rated
My Daughter the FlowerRated ★ 3.5
The Greatest MarriageRated ★ 4.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.5
Goddess of MarriageRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 2.5
Hotel KingRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.5