Movies
Ratings
189
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0