Series
Ratings
165
Romantic PrincessRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.0
MagicRated ★ 1.5- SoulmateRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Sweet SpyRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 2.0