Movies
Ratings
421
The OutlawsRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5