Titles you rated
Princess AuroraRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0