Series
Ratings
75
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
BansheeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0