Series
Ratings
40
Witch HuntRated ★ 4.5
BigRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0