Series
Ratings
44
Attack on TitanRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 2.5
RememberRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0