Series
Ratings
73
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Behind Your TouchRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5