Series
Ratings
21- New NonstopRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5