Series
Ratings
31
The Good WifeRated ★ 0.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5