Series
Ratings
152- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Crime Season 2Rated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- Fighting Spirit RisingRated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Guilty CrownRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0- BeybladeRated ★ 4.0
- 유희왕 2기Rated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0