Movies
Ratings
452
ExhumaRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 2.0
Berlin SyndromeRated ★ 1.5
AntzRated ★ 3.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0