Movies
Ratings
111
The Face ReaderRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0