Movies
Ratings
1028
Perfect BlueRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
SiratRated ★ 3.5
MankRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
Spenser ConfidentialRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0