Movies
Ratings
98
The Prince of Tennis: Showdown in England's Tennis FortressRated ★ 1.0
ArmadilloRated ★ 1.0
Gridiron GangRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
John Dies at the EndRated ★ 1.0
Proof of the DevilRated ★ 2.0
We Are Your FriendsRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0