Series
Ratings
185
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.5
Private LivesRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5