Movies
Ratings
723
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
Passerby #3Rated ★ 3.5
Dragon Tiger GateRated ★ 2.5
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.5
Wing ChunRated ★ 3.0
Beyond the MountainRated ★ 3.5
MonopolyRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0
The CampaignRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 3.5
Bulletproof MonkRated ★ 2.0
Wild Wild WestRated ★ 2.0