Series
Ratings
131
AnnaRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.0
ConnectionRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
My Country: The New AgeRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 3.0
WakakozakeRated ★ 3.5