Titles you rated
Mad Concrete DreamsRated ★ 2.0- 강연배틀쇼 사기꾼들Rated ★ 3.5
Kujo no TaizaiRated ★ 3.0
ClimaxRated ★ 2.5- Crazy TourRated ★ 2.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0- The Practical Guide to LoveRated ★ 2.0
Phantom LawyerRated ★ 2.0- Ready or Not: TexasRated ★ 2.0
The Confidence Man KRRated ★ 2.0
Battle of FatesRated ★ 2.5
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
The DinosaursRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Spring FeverRated ★ 2.5
Human From TodayRated ★ 2.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0