Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0- TerroirRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 2.0
HERO2014Rated ★ 2.5