Movies
Ratings
25
August RushRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0