Movies
Ratings
179
The Journals of MusanRated ★ 0.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 3.0
WildRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0