Series
Ratings
37
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0