Series
Ratings
538- Ikukyu DekaRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
ShimobeeRated ★ 3.0
Joshi Gurume Burger-buRated ★ 4.0
Evening Drink StyleRated ★ 3.5
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.0
A Gatherer's Adventure in IsekaiRated ★ 3.5
The Water MagicianRated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 4.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Wedding ImpossibleRated ★ 1.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Banshaku no RyuugiRated ★ 4.0
Haiiro no OtomeRated ★ 0.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0