Series
Ratings
60
RuPaul's Drag RaceRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 5.0
Sex, ExplainedRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0