Series
Ratings
73
Modern FamilyRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- 정의의 아군Rated ★ 5.0