Series
Ratings
89
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Emergency NYCRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0