Movies
Ratings
397
SleepRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 1.0
Soul MateRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0