Titles you rated
Pingu Season 2Rated ★ 5.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
The Kingdom ExodusRated ★ 3.5- The KingdomRated ★ 4.0
- The KingdomRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.0- Journey to the WestRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
My MisterRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5